0

Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks
2023-10-24 Kingitare.ee

Imeline püha on tulekul – Isadepäev. Selle püha puhul õnnitleme oma armsaid vanemaid, hellitame neid, näitame tähelepanu ja kingime neile kingitusi, sest nad väärivad seda. Iga aastaga muutub isade üllatamine aina keerulisemaks, harvad ei ole need hetked, mil pead kauem nuputama, et leida õige kingitus, mis leiab ka lisaks kapisahtlile ka päriselt kasutust. Soovime jagada nimekirja, mis muudab teie kingituste otsimise lihtsamaks ja säästab teie väärtuslikku aega.

Erinevad puidust tooted – lõikelauad, kandikud, medalid, pudelikarbid, avajad, lusikad, spaatlid – parimad kingitused, mis kindlasti igapäevaselt kasutust leiavad. Ja kui valite ka need soovitud tekstiga tooted - garanteerime, et vanemad on väga rahul!

Rõivad ja muud tekstiiltooted - saate valida tooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt isadepäevaks, kuid kui isadel on hobid nagu: kalapüük, jaht või autod, siis te seda võimalust ei küsi. Kui olete kinkinud t-särke või dressipluuse varasemalt, kaaluge sokkide, põllede või mütside kasutamist – need on ka suurepärased kingitused, mis võivad saada riietuse võluvaks aktsendiks.

Kruusid ja klaasid – kas te mitte ei arva, et see kingiidee on lõbus? Te eksite, sest tasse ja klaase võib olla väga erineva vormi ja kujundusega. Eridisainiga kujundatud kruusid üllatavad ja rõõmustavad kindlasti teie armastatud isa! Ja kui arvad, et kruus on liiga väike kingitus – pane kokku komplekt, millest isa leiab veelgi ägedamaid asju.

Muud eksklusiivsed esemed - ruletid, klaaskomplektid, joogiklaasid, hoiupõrsad, aluspesu, veinitööriistade komplektid, raamatute vahesirvijad, autode õhupuhastid, numbrimärkide raamid - nii lai valik, iga kingiidee on parem kui teine, nii et kui te seda ei tee või ei tea, millist valida – valige mitu ja ärge unustage ülejäänud kingitusi järgnevateks pühadeks.

Related Products

-9%
T-särk „Ainult isa parandab ära“
Sokid "Kõige lahedam isa"
Tass "Kuldne isa"
TOP
Tass „Isa koostis“

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Jõulud on eriline aeg, mil kodus levib mitmesuguste küpsetiste lõhn, kodu kaunistatakse jõuluehete, küünalde ja kaminas riputatud jõulusokkidega ning ...

Loe lähemalt
Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks

Pole piisavalt ideid, mida isadepäevaks kinkida? Leiad need siit....

Loe lähemalt
Õudselt head Halloweeni pakkumised

Õudselt head Halloweeni pakkumised

Seda tähistatakse kogu maailmas igal aastal 31. oktoobril...

Loe lähemalt
ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd me...

Loe lähemalt
Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks

Ärge unustage tervitada Jaani, sest jaanipäev on tulemas!...

Loe lähemalt
Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks

Kas Sa ei tea, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma kallist ema üllatada....

Loe lähemalt