Kingitare.ee blogi

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused
Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd meeles pidada! Kui sul on uskumatult tore boss, vajab niisugune inimene ka tõeliselt originaalset kin..
Mida isale kinkida?
Juba varsti on isadepäev, kui pöörame kogu tähelepanu oma kallitele isadele, vanavanematele ja ristiisadele. See on suurepärane võimalus neid tänada ja rõõmustada ning oma armastust näidata. Emadepäeviti tervitame oma armsaid emasid tavaliselt lille..
Mida emale kinkida?
Ema on kõige kallim inimene - see, kes annab elu, kaitseb Sind lapsepõlves ja saadab eluteele. Maikuu teisel pühapäeval tänagem emasid nende armastuse, lõputu hoolitsuse ja maailma kõige armsama naeratuse eest! Kevad kingib meile sooja päikesepaiste..
Kingitused lihavõttepühadeks
Lihavõttepühad on tore põhjus pere ja sõprade kingitusega üllatamiseks. Kõige tavalisemad kingitused on värvitud munad ja šokolaadijänkud, kuid igaüks võib ise kujundada uued lihavõttepühade kingituste traditsioonid! Siin on mõned toredad kingiideed ..
Sõbrapäeva kingitused
  Olgugi, et valentinipäev ehk sõbrapäev on Eestis alles suhteliselt uus püha, soovib enamik paaridest ja sõbrasuhetes olijatest sel päeval oma kallimat või sõpra igati rõõmustada. Kõigi aegade populaarseimaks kingituseks on küll vist punased r..
Kõige populaarsemad jõulukingitused
 Jõulud on eriline püha. See on väga soe, hubane ja kodune sündmus, kui ühe laua taha istuvad sugulased ja sõbrad, kes pole üksteist ammu kohanud. Pere ja sõpradega veedetud jõulude lahutamatu osa on kingituste vahetamine. Teatavasti valmi..
Jaanipäeva tavad ja kingiideed
Igal aastal tähistatakse 23.-24. juuni öösel pikimat päeva ja lühimat ööd. Juba ammu usuti, et see on maagiline öö. Eestlased, nagu ka paljud teised rahvad, seostasid jaanituld algselt päikesekultusega. Hiljem, juba peale ristiusustamist, on j..