Sõbrapäeva kingitused

 

 

Olgugi, et valentinipäev ehk sõbrapäev on Eestis alles suhteliselt uus püha, soovib enamik paaridest ja sõbrasuhetes olijatest sel päeval oma kallimat või sõpra igati rõõmustada. Kõigi aegade populaarseimaks kingituseks on küll vist punased roosid, kuid viimasel ajal muutuvad inimesed üha loovamaks ja leidlikumaks. Märkame tendentsi, et ka romantilised kingitused muutuvad üha lõbusamaks ning kõige originaalsemaid ja vaimukamaid kingitusi leiab just Kingitarest. Siinkohal jagame kõige populaarsemaid ja meie arvates kõige originaalsemaid kingitusi, mida meie kliendid aastate lõikes eelistanud on.


Sõbrapäeva kingitused naistele

Kui Sinu väljavalitule - nagu tõelisele daamile - meeldib hea punane vein, rõõmustad teda kindlasti, kui kingid talle stiilsesse kotti pakitud hiiglaslikku veiniklaasi "Süda". Kuid ehk on ta hoopis tõeline unistaja? Siis sobib talle suurepäraselt maagiline armastuse uba. Palju originaalseid kingitusi, näiteks roosiseebi ja 600 õielehte, pastapliiatsi-huulepulga, saatuse pärli-ripatsi, võtmehoidja I LOVE YOU ja palju muud leiad meie e-poest.

 

 

Sõbrapäeva kingitused meestele

Selles kategoorias domineerivad enamasti lõbusad ja naljakad kingitused. Võib-olla on Sinu armastatu tõeline südametemurdja? Siis sobib talle suurepäraselt T-särk "Südametemurdja" või aluspüksid "Kuningas saab olla ainult üks". Veel rohkem vaimukaid kingitusi, näiteks sokkide komplekti "Minu sõbranna on parim", kellukese "Ring for a Kiss", tõelise mehe kruusi ja krooni sõbrale leiad siit: Sõbrapäeva kingitused meestele.

 

Sõbrapäeva T-särgid

Originaalsed T-särgid on vast meie kõige armastatum tootekategooria, kus pakume väga laia valikut T-särke. Sõbrapäev on suurepärane võimalus lähedastele armastavaid ja väga isiklikke või miks ka mitte vaimukaid kingitusi teha. Selleks võib olla originaalne T-särk valitud tekstiga. Nii üllatad oma kallimat või sõpra kindlasti! Muidugi on ka meil palju sobivat pakkuda: T-särkide komplektid “King and Queen” või “I stole Her heart so… ”, T-särgid “Hõivatud” ja “Minu naine on ingel”.

 

Sõbrapäeva aluspesu

Ka see kategooria on mõeldud meestele. Kui soovid, et Sinu kingitus oleks selle saajale võimalikult ihu lähedal, siis kingi sõbrapäeva aluspesu! Valik on tõesti suur: "Ma armastan sind", "Armastatud mees" ja ka palju muud sõbrapäeva aluspesu. Romantiline kingitus, praktiline kingitus, lõbus kingitus... Kõik see ühes koos - mis võiks veel parem olla?

 

Sõbrapäeva kruusid

Kuigi sõbrapäeva tähistatakse kalendritalve lõpupoole, kestab tõeline talv siiski tavaliselt kauem. Selleks, et mitte külmetada, on tass kuuma teed lihtsalt kohustuslik! Ning et 14. veebruaril oleks seda veelgi lõbusam koos kallimaga juua, soovitame kinkida talle originaalse kruusi oma foto, kirja, soovi või mistahes muu disainiga, mida vaid soovid. Siin on mõned ideed: "Armastus ja kohv" ja "Ma ju armastan sind". Siit leiad veelgi rohkem häid mõtteid: Sõbrapäeva kruusid.


Originaalsed sõbrapäeva kingitused

Sellesse kategooriasse kuuluvad neile mõeldud kingiideed, kes on lihtsalt kõrvuni armunud. Vahel ehk unustame suhtesse tuua veidi vaimukat erootikat ja sõbrapäev sobib selleks lihtsalt ideaalselt. Pakume kingitusi, mis ei jäta kedagi ükskõikseks: klaasist kell "Kamasutra", käerauad romantikutele, maagiline kamasutra kera, pimedas helendavad armastuse täringud, kamasutra kaardid, kraabitav kamasutra kalender ja palju muud.

 

Isikupäraseks muudetud sõbrapäeva kingitused

Isikupäraseks muudetud sõbrapäeva kingitused sobivad kõige paremini neile, kes ei taha oma teist poolt hetkekski unustada ning soovivad alati vähemalt osakest temast kaasas kanda. Mõned soovitused: graveeritud puidust ripatsite komplekt teie nimedega "Pusle" või "Süda", graveeritud initsiaalidega võtmehoidja paarile "Kaks südant" ning hõbetatud võtmehoidjate komplekt "Temale ja temakesele".