0

Maalimiskomplekt numbrite järgi "Hawaii" (40x50cm)

0/5 0 arvamust
Tootekood: OA6816
Saadavus: Laos
Hind:
€ 31.99
-
+
Või broneerida telefoni teel numbril: +372 8801350
Kas teil on küsimusi selle toote kohta? Küsi

Maalimiskomplekt numbrite järgi "Hawaii" (40x50cm)

Maalimiskomplektis on:

  • Nummerdatud ja raamile tõmmatud lõuend.
  • Nummerdatud värvide komplekt.
  • Pintslid.
  • Kontroll-leht.

Vajate veel vaid puhast vett ja töökohta – molbertit või lauda.

Maalimiskomplektide kasutamise kasulikud nõuanded:

1. Maalimiskomplektis leiate akrüülvärvide komplekti (mis on iga maali puhul individuaalne); mitu eri suurusega pintslit ning kontroll-lehe.

2. Kontroll-leht on vajalik värvitud alade kontrollimiseks, et saaksite valmis maali õigete värvitoonidega viimistleda, eriti veel siis, kui olete kogemata mõne olulise ala vale värviga katnud. Kontroll-leht hoidke alles kuni maal on täielikult valmis. NB! Trükki värvid ja maali värvid võivad erineda (see on seotud värvide ja trükki tehnologiaga).

3. Värvide lahustaja on vesi. Soovitame kasutada võimalikult vähe vett. Loputage pintsel vees, kuivatage salvrätiga, ja hakake värvima. Värvi jätkub kogu maali jaoks ja jääb veel ülegi!

4. Pildi tegemine võtab aega umbes üks nädal kuni mittu kuud, sõltuvalt sellest, kui palju aega te maalimisele pühendate.

5. NB! Pärast värvi kasutamist sulgege kindlasti värvipurk, muidu värv võib ära kuivada ja muutuda kasutamiskõlbamatuks.

6. OmaArt’i hüva nõuanne: alustage maalimist tumedatest toonidest ja lõpetage heledate toonidega. Üldiselt tuleb heledaid toone mitu korda üle värvida, et kõik numbrid korralikult katta, sest heledad värvid pole piisava intensiivsusega, et esimesel korral värvitud pinda hästi katta.

7. Tume ala millel puudub number (ja mis on tavaliselt halli värvi) värvitakse värviga, mille purgil puudub number – komplektis on sellisele purgile kleebitud valge/must ring. Esineb mõnedel maalidel.

8. Kaks-kolm päeva pärast pilti lõpetamist võib maali üle lakkida ja raamida. Nii säilib teie värvitud maal veel palju aastaid.

0 arvamust

0/5 Hinnangud
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Lisa arvamus

Bus rodoma prie komentaro
5 - Hea / 1 - Halb
Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Kokkusobivad tooted