ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused


Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd meeles pidada! Kui sul on uskumatult tore boss, vajab niisugune inimene ka tõeliselt originaalset kingitust.

Kingitare on juba mitu aastat järjest otsinud ülemustele parimaid kingitusi, et saaksid oma bossi iga kord meeldivalt üllatada.

Sellel aastal pakume valikut järgmiste kategooriate vahel:

I. Originaalsed T-särgid bossile.

Vali oma bossile ülemuste päevaks meie laiast tootevalikust just selline T-särk, mis tema isiksust kõige paremini peegeldab. Vali TOP kujunduste seast, nagu näiteks: Kuldne juht, Parim boss, Kõrged kontsad, kõrge positsioon, Kuldne boss. Veel rohkem ülemuste T-särke leiad kategooriast: T-särgid Bossile.II. Originaalsed kruusid bossile.

Kas jood igal hommikul koos ülemusega kohvi või teed? Kingi talle originaalse kirjaga kruus, et kõik teaksid, kes teil BOSS on. Pakume järgmisi populaarseid kujundusi: Boss ei võta pistist, Stressivastane bossi kohvitass, Ülemuse kohvipaus. Veel rohkem originaalseid kruuse leiad kategooriast: Kruusid ja klaasid Bossile.III. Sokid bossile.

Kas otsid ülemusele sümboolset, kuid tõeliselt originaalset kingitust? Üks populaarsemaid valikuid on originaalse vaimuka kirjaga sokid. Mõned meie populaarseimad kujundused: Sokid „Boss ja kõik“, Sokid „Kuldne boss“, Sokid „Boss“, Sokid „Maailma parim boss“. Rohkem valikuid leiad sellest kategooriast: Sokid Bossile.IV. Isikupärased kingitused ülemusele.

Ülemust saab rõõmustada ka armsa pisiasja - pastaka või visiitkaarditaskuga. Kui otsustad aga eseme isikupärastada, saab see hoopis teise tähenduse. Siin on mõned meie pakutavad tooted, millele saame graveerida Sinu valitud teksti või logo: Klaasist trofee „Täht“, PARKER sulepea „IM Premium Custom Black Chrome“ märkmiku ja kinkekarbiga, Bambusest mälupulk „STALK“. Veel rohkem meie isikupäraseid kingitusi leiad kategooriast: Isikupärased kingitused Bossile.


V. Kinkekomplektid bossile.

Oleme märganud, et meie klientidele meeldivad väga meie kõige populaarsematest toodetest koosnevad kinkekomplektid. Meie kinkekomplektid on kokku pandud ja pakitud nii, et Sa ei pea enam muretsema ei kingituse ega ka pakkimise pärast! Siit leiad mõned meie kõige populaarsemad kinkekomplektid bossile: Kinkekomplekt „Härra boss“, Kinkekomplekt „Boss“, Sokkide komplekt „Bossi 7 päeva“. Rohkem kinkekomplekte kõige lahedamatele juhtidele leiad siit: Kinkekomplektid bossile.VI. Originaalsed kingitused bossile.

Kui Sul pole ikka veel head ideed, mida Bossile kinkida, pakume selliseid populaarseid kingitusi nagu: Puidust pudelikarp „Boss ei joo - boss degusteerib“, Graveeritud järjehoidja „Head bossi on raske leida“. Juhti, kes veedab suure osa päevast roolis, rõõmustab kindlasti originaalne Autolõhnakomplekt „Kuldne boss“, reisihuvilise ülemuse puhul tabad aga märki Kraabitava reisikaardiga. Rohkem kingiideid leiad kategooriast: Originaalsed kingitused Bossile.