0

Õudselt head Halloweeni pakkumised

Õudselt head Halloweeni pakkumised
2023-10-17

Halloween on püha, mis paistab silma oma maagilise, salapärase ja kõhedusttekitava atmosfääri poolest. Seda tähistatakse kogu maailmas igal aastal 31. oktoobril. Halloween viib meid kõhedate seikluste maailma. See püha seostub tavaliselt eriliste kostüümidega, unikaalsete kaunistustega ja loomulikult suurepärase seltskonnaga!

Kuidas Halloweeniks valmistuda ja riietuda? Me pakume laias valikus Halloweeni atribuutikat, kostüüme, dekoratsioone ja muud tarvilikku. Valmistu Halloweeniks vaid mõne minutiga!


Halloweeni kostüümid – et Sinu Halloween oleks meeldejääv, kuid mugav, pakume Sulle kvaliteetseid kostüüme, millega võid ennast nii armsaks kui ka hirmsaks teha. Meil on kostüüme nii meestele kui naistele. Kelleks tahaksid saada? Äkki vampiiriks? Või siis luukereks? Valik on Sinu.


Halloweeni kaunistused – õigeks Halloweeniks peaks ka kodu kaunistatud olema! Õiged dekoratsioonid muudavad iga kodu õudseks võlumaailmaks. Pakume Sulle palju põnevat, erineva kuju ja disainiga õhupallidest kuni lahedate klaaside ja pokaalideni.


Halloweeni näomaskid – vali meie näomaskide hulgast see, mis sobib kõige paremini Sinu kostüümiga. Siit leiad maske nii lastele kui ka täiskasvanutele, nii et kogu pere saab peoks valmistuda vaid mõne minutiga! Pakume erinevate teemadega Halloweeni maske. Loomingulistele lastele pakume aga näovärvide komplekte, millega nad saavad ise oma nägu kaunistada!


Halloweeni T-särgid – see on suurepärane viis oma peomeeleolu väljendamiseks. Pakume laias valikus erineva Halloweeni kujundusega T-särke. Need on kvaliteetsed, mugavad ja vastupidavad. Kui kostüümi valimine on keeruline, siis T-särk võimaldab Sul kiiresti ennast Halloweeni lainele viia. See võib olla ka suurepärane kingiidee!


Valmistu Halloweeniks juba nüüd. Korraldame suurejooneliste kaunistustega ja loominguliste kostüümidega unustamatu peo.

Related Products

Pealuudega kaunistatud PEEKER
-4%
Pusade komplekt "Kõrvitsad" (ilma kapuutsita)
Naiste kostüüm "Vang“

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Jõulud on eriline aeg, mil kodus levib mitmesuguste küpsetiste lõhn, kodu kaunistatakse jõuluehete, küünalde ja kaminas riputatud jõulusokkidega ning ...

Loe lähemalt
Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks

Pole piisavalt ideid, mida isadepäevaks kinkida? Leiad need siit....

Loe lähemalt
Õudselt head Halloweeni pakkumised

Õudselt head Halloweeni pakkumised

Seda tähistatakse kogu maailmas igal aastal 31. oktoobril...

Loe lähemalt
ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd me...

Loe lähemalt
Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks

Ärge unustage tervitada Jaani, sest jaanipäev on tulemas!...

Loe lähemalt
Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks

Kas Sa ei tea, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma kallist ema üllatada....

Loe lähemalt