0

Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks
2023-05-26 Kingitare.ee

Jaanipäeva tähistatakse 23.-24. juunil ja see on ühtlasi ka aasta kõige lühem öö. Sel päeval on meil mitmesuguseid kombeid, näiteks sõnajalgade otsimine, pärgade

punumine, jaanitule tegemine ja palju muud, kuid me peame meeles ka kõiki Jaane. Nende jaoks on see eriti oluline, sest nad tähistavad oma nimepäeva 24. juunil, seega õnnitlege neid kindlasti.

Mida kinkida Jaanile? Anname teile mõned ideed.

T-särk võiks olla suurepäraseks kingituseks. Kinkige neile julgelt T-särk, millel on kirjas Jaani nimi, sest nad saavad seda kasutada mitte ainult jaanipäeval, vaid ka igal muul päeval, seega on see ka väga praktiliseks kingituseks.

Džemprid juhuks, kui teate, et Jaanil on tihti jahe, siis ärge muretsege kampsunite ostmise pärast, need sobivad suurepäraselt jahedateks suveõhtuteks või muudeks aastaaegadeks.

Sokid on kingitus, mis ei nõua suuri investeeringuid, kuid leiavat alati praktilist rakendust. Sukkasid ei saa kunagi olla liiga palju, eriti neid, mis on läbimõeldud ja armastusega kingitud.

Kruusid on heaks kingiks kui te ei soovi kinkida riideesemeid, sest te ei tea täpselt, millist suurust saaja kannab, siis valige nimeline kruus. Iga kord, kui me kohvi või teed joome, siis ei jää tass kasutamata või riiuli sügavale.

Lõikelaud - isegi kui Jaan ei ole kokk ja veedab köögis väga vähe aega, leiab selline kingitus kindlasti kasutust ja püsib nähtaval kohal.

Ärge unustage Jaani ja andke neile peale tervituse või kallistuse ka armas kingitus, mis üllatab ja rõõmustab neid. Lõppude lõpuks võib kingitusi teha erinevatel puhkudel, mitte ainult sünnipäevadel, jõuludel ja nimepäeval.

Related Products

Latte tass „Palju õnne, Jaanika“
-5%
Pusa „Jaanipäeva vorm“ (ilma kapuutsita)
Autolõhn „Jaan on roolis“

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd me...

Loe lähemalt
Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks

Ärge unustage tervitada Jaani, sest jaanipäev on tulemas!...

Loe lähemalt
Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks

Pole piisavalt ideid, mida isadepäevaks kinkida? Leiad need siit....

Loe lähemalt
Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks

Kas Sa ei tea, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma kallist ema üllatada....

Loe lähemalt
Mida kinkida lihavõttepühadeks?

Mida kinkida lihavõttepühadeks?

Ei ole veel kindel, mida lihavõteteks kinkida? Siin on 3 ideed, mis ei hakka rahakotile, kuid teevad saaja sellegi poolest õnnelikuks....

Loe lähemalt
Sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäeva kingitused

Olgugi, et valentinipäev ehk sõbrapäev on Eestis alles suhteliselt uus püha, soovib enamik paaridest ja sõbrasuhetes olijatest sel päeval oma kallimat...

Loe lähemalt