0

Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks
2023-04-07 Kingitare.ee

Ema on kõige kallim, armastavam ja lähedasem inimene, kes meid alati toetab ja julgustab. Igaühele on tema ema kõige imelisem ja parem, nii et kui emadepäev kätte jõuab, tahame teda kindlasti üllatada ja rõõmustada. Iga kord on see aga järjest raskem, sest tundub, et kõik on juba kingitud.

Kas mõtted on otsas ja Sa ei tea enam, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma ema üllatada. Lõppude lõpuks ei too rõõmu ju mitte ainult lilled, vaid ka püsivamad kingitused, mida me kindlasti soovitame.

Originaalsed riided - T-särgid, pusad, põlled, sokid - teevad iga ema õnnelikuks, eriti siis, kui kingitus on isikupärane. Erinevad riideesemed näevad alati suurepärased välja ja kui Sa lood neile täiesti ainulaadse disaini, oleme kindlad, et Sinu ema on meeldivalt üllatunud.

Puidust tooted - lõikelauad, erinevad karbid ja muud puidust kingitused - on praktilised esemed, mis leiavad kindlasti kasutust ja mis ei jää niisama tolmu koguma. Kui kardad, et Sinu kingitus jääb riiulile seisma ja seda võeta sealt kunagi välja, siis puidust kingituse valikul võid selle mure unustada.

Tassid on kingitus, mis sobib ideaalselt mistahes puhul. See on suurepärane valik, mis ei võta palju ruumi, näeb kena välja ja leiab kindlasti kasutust. Oma hommikukohvi või teed on oma laste kingitud tassist kindlasti eriti tore juua.

Muud erinevad kingitused - võtmehoidjad, pastapliiatsid, märkmikud, erinevad joogiklaasid, järjehoidjad, autolõhnastajad, küünlad, pealetrükiga padjad - on veel mõned ideed, mis ei ole kallid, kuid teevad iga ema õnnelikuks. Kirjuta ostetud märkmikusse mõni soov või midagi muud toredat, nii on kingitus veelgi südantsoojendavam.

Loodame, et kasutad meie kingiideid ja et emadepäev on täis rõõmu, armastust ja unustamatuid tundeid.

Related Products

Naiste sokid "Parima ema sokid"
-5%
Pusa "Lahe ema"
Pusa "Lahe ema"
€ 28.50 € 29.99
Puuvillane põll „Kodu kuninganna“
TOP
Latte tass „Ilusat emadepäeva“
-17% TOP
Naiste T-särk „Ema ütleb, ema teab“
Dekoratiivpadi "Ma armastan Sind"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Sukeldu jõulumaagiasse juba nüüd

Jõulud on eriline aeg, mil kodus levib mitmesuguste küpsetiste lõhn, kodu kaunistatakse jõuluehete, küünalde ja kaminas riputatud jõulusokkidega ning ...

Loe lähemalt
Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks

Pole piisavalt ideid, mida isadepäevaks kinkida? Leiad need siit....

Loe lähemalt
Õudselt head Halloweeni pakkumised

Õudselt head Halloweeni pakkumised

Seda tähistatakse kogu maailmas igal aastal 31. oktoobril...

Loe lähemalt
ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd me...

Loe lähemalt
Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks

Ärge unustage tervitada Jaani, sest jaanipäev on tulemas!...

Loe lähemalt
Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks

Kas Sa ei tea, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma kallist ema üllatada....

Loe lähemalt