0

Kingitused lihavõttepühadeks

Kingitused lihavõttepühadeks
2022-08-22 Kingitare.ee

Lihavõttepühad on tore põhjus pere ja sõprade kingitusega üllatamiseks. Kõige tavalisemad kingitused on värvitud munad ja šokolaadijänkud, kuid igaüks võib ise kujundada uued lihavõttepühade kingituste traditsioonid!

Siin on mõned toredad kingiideed lähedastele - esemed, mida saab kasutada kogu aasta jooksul kas või järgmiste lihavõteteni.

Lihavõttepühade kaunistused

Lihavõttepühade sümbol on muna. Kuna ilma munadeta pole ka lihavõttepühi, leiad meie tootevalikust ilusad puidust munaalused, mis sobivad suurepäraselt lauakaunistuseks. Lihavõttemunade alus „Lihavõttejänku“. Lisaks munade värvimisele on neid ka tore koksida ja veeretada, seega pakume ka munade veeretamise renne. Puidust munade veeretamise renn on vahva kingitus lähedastele: Lihavõttemunade veeretamise renn "Lihavõttehommik", Lihavõttemunade veeretamise renn "Jänkud".

Lihavõttepühade kruusid

Lihavõttepühade teemaline kruus on tore kingiidee. See pakub nii praktilist kui ka silmarõõmu: naudi sellest teed või kohvi või paiguta kodusisustuses sellisesse kohta, kus selle nägemine tuju tõstab. Siit leiad meie lihavõttekruusid: Kruus "Rõõmsaid lihavõttepühi", "Hipsterite kevadpühad!", Kruus "Häid lihavõttepühi", Kruus "Kõvasid mune".

Originaalsed kingitused
Rõõmusta lähedasi vaimukate ja originaalsete kingitustega. Kõige populaarsemate hulka kuuluvad näiteks: Purunematu põrkav muna, Murupeaga loomake, Kleepuv „praemuna“, Kasvata munast dinosaurus! Rohkem kingiideid leiad kategooriast: Kingitused lihavõttepühadeks.

Related Products

Purunematu põrkav muna
Bodi „Minu esimesed lihavõtted“
XL lihavõttejänku
Puidust munaalus „Lihavõttejänku“
Puidust lihavõttemunad "Värvi ise"
Sokid "Jänku"

Sokid "Jänku"

€ 5.99

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

ÜLEMUSTE PÄEV: TOP kingitused

Ülemuste päev (16. oktoober) on pärit USAst, kuid viimasel ajal tähistatakse seda järjest rohkem ka Eestis. On aeg oma ülemusi tänada ja nende tööd me...

Loe lähemalt
Kingitused Jaanipäevaks

Kingitused Jaanipäevaks

Ärge unustage tervitada Jaani, sest jaanipäev on tulemas!...

Loe lähemalt
Parimad kingitused Isadepäevaks

Parimad kingitused Isadepäevaks

Pole piisavalt ideid, mida isadepäevaks kinkida? Leiad need siit....

Loe lähemalt
Kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks

Kas Sa ei tea, mida emadepäevaks kinkida? Siin on mõned ideed, millega oma kallist ema üllatada....

Loe lähemalt
Mida kinkida lihavõttepühadeks?

Mida kinkida lihavõttepühadeks?

Ei ole veel kindel, mida lihavõteteks kinkida? Siin on 3 ideed, mis ei hakka rahakotile, kuid teevad saaja sellegi poolest õnnelikuks....

Loe lähemalt
Sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäeva kingitused

Olgugi, et valentinipäev ehk sõbrapäev on Eestis alles suhteliselt uus püha, soovib enamik paaridest ja sõbrasuhetes olijatest sel päeval oma kallimat...

Loe lähemalt