0

Kõige populaarsemad jõulukingitused

Kõige populaarsemad jõulukingitused
2022-08-23 Kingitare.ee
Jõulud on eriline püha. See on väga soe, hubane ja kodune sündmus, kui ühe laua taha istuvad sugulased ja sõbrad, kes pole üksteist ammu kohanud. Pere ja sõpradega veedetud jõulude lahutamatu osa on kingituste vahetamine. Teatavasti valmistab jõulukingituste otsimine palju stressi. Eriti siis, kui ideid pole, kuid tahame silma paista lähedastele originaalseid kingitusi tehes, mille üle nad siiralt rõõmustavad ja ka kasutavad.

Veelgi suuremat pinget kogeme, kui mõistame, et pühadeni on jäänud väga vähe aega ja kingitused on veel ostmata. Seetõttu soovitame kingitustega tegeleda juba kohe!

Ei tea, mida lähedastele kinkida? Siin on mõned kingiideed, mida sel aastal teile pakume

Jõulukingid meestele

Otsid sümboolset, kuid tõeliselt originaalset kingitust oma mehele, sõbrale, vennale, isale või kolleegile? Siin on mõned hetkel populaarsed ideed: 2022. aasta õnnetoovad sokid või Sokid "Tiigriaasta 2022".  Iga autot juhtiv mees rõõmustab kindlasti sellise kingituse üle nagu Autolõhn "Lõhnavad jõulud". Kallimate kingituste otsijaile pakume järgmisi ideid: Kinkekomplekt meestele "Minu jõulud on magusad" või BARAMOOR pusa-pleed "Lilla".

Veel originaalseid kingitusi leiad siit: Jõulukingid meestele.

Jõulukingid naistele

Rõõmusta oma sõbrannat, kallimat, ema või õde erilise ja tuju tõstva kingitusega! Meie laiast valikust leiad midagi iga naise maitsele: vahvad tassid meeldejäävaks kohvipausiks, näiteks: Tass "Kallile kolleegile" või Tass "See neiu jumaldab jõule".  Kellele meeldib köögis askeldada, meeldivad kindlasti lõbusate kirjadega põlled ja lõikelauad: Ümmargune bambusest lõikelaud "Jõulukalorid ei loe"Graveeritud juustuvaagen "Jõulusöök"Puuvillane põll "Söök on mul sama hea kui välimus". Siin on mõned populaarsemad kingiideed: Kinkekomplekt naistele "Rõõmsat 2022. aastat!"BARAMOOR pusa-pleed "Cute cow"

Veel originaalseid kingitusi leiad siit: Jõulukingid naistele.

Jõulukingid lastele

Otsid jõulukinki lapsele? Üks populaarsemaid valikuid sel aastal on Kinkekomplekt lastele "Värvi ise! Küpsised" mis sobib erinevas vanuses lastele. Pakume veel kingiideid lastele, näiteks:  Laste T-särk "Jõuluvana, ma võin seletada"XL Jõulutass. Jõulukingid võib pakkida suurde kingikotti: XL Kingikott "Snowman" (100x70cm).

Veel originaalseid kingitusi leiad siit: Jõulukingid lastele.

Jõulude atribuutika

Kas otsid lisaks kingitustele ka muud jõuluatribuutikat, et pühademeeleolu tekitada? Näiteks jõulukaunistusi, jõuluvana riietust, originaalseid pakkevahendeid või kuuseehteid? Oleme valmis pannud sellised jõulutarbed: Premium õhupallid "Snowflake" (5 tk)Jõuluehete komplekt „Soojus“, Premium jõulusokk "XMAS" (51 cm).  

Veel originaalset jõuluatribuutikat leiad kategooriast: Jõuluatribuutika.

Kirjadega särgid

Vaimuka kirjaga T-särk on väga populaarne jõulukink. Meie valikust leiad suure valiku T-särke meestele, naistele ja lastele ning paaridele mõeldud särgikomplekte!  Mõned meie kõige populaarsemad disainid: Naiste T-särk „Minul on jõulud“T-särk „Ma vähemalt üritasin hea olla“,  Laste T-särk "Värvi ise! Põhjapõder"T-särkide komplekt "Härra ja proua põder". Kui Sul on hoopis oma idee, võid kasutada meie disainitööriista ja luua ise soovitud disainiga särgi: Enda disainiga T-särk.

Veel originaalseid jõulusärke leiad kategooriast: T-särgid jõuludeks.

Kirjadega pusad

Vaimuka kirja või pildiga pusa on soe ja originaalne kingitus, mida kuuse alla panna! Pakume välja mõned meie populaarseimad pusad: Pusa "Kui tahan, siis olen kuri"Pusade komplekt "Põhjapõdrad"Pusa "Minul on jõulud". Kas sul on enda idee pusa disainiks? Saad selle luua siin.

Veel originaalseid jõulusärke leiad kategooriast: Pusad jõuludeks.

Jõulukruusid

Jõulukruus on ilmselt kõige populaarsem idee, mis meenub, kui ei tea, mida kinkida. Külmal talvel maitseb kuum tee või kakao erilisest kruusist ju veel paremini. Ja kui tassi lisada veel teed või maiustusi, saab kokku juba kinkekomplekti. Mõned meie populaarseimad jõulukruusid: Tass "Ei teadnud, mida kingiks tahan"Tass "Kuldsed jõulud"Tass "Head uut 2022".

Veel originaalseid kruuse leiad kategooriast: Jõulukruusid.

Isikupärastatud kingitused

Isegi kui otsid ainult sümboolset kingitust nagu tass, võtmehoidja, pastakas vms, soovitame kingitus isikupärastada, sest siis omandab see hoopis teise tähenduse. Siin on mõned meie pakutavad tooted, millele saame graveerida Sinu valitud pildi või teksti: Puidust ripats "Rõõmsaid jõule" soovitud nimegaJõulukruus soovitud nimegaJõuluehe soovitud pildiga.

Veel kingitusi leiad siit: Isikustatud jõulukingid.

Kinkekomplektid

Oleme märganud, et meie klientidele meeldivad väga meie kõige populaarsematest toodetest koosnevad kinkekomplektid. Meie kinkekomplektid on kokku pandud ja pakitud nii, et Sa ei pea enam muretsema ei kingituse ega ka pakkimise pärast! Siit leiad mõned meie kõige populaarsemad kinkekomplektid jõuludeks: Kinkekomplekt „Jõulukallistus“Tasside komplekt „Säravad jõulud“, Kinkekomplekt „Lõõgastu, jõulud on ju“.

Rohkem kinkekomplekte oma lähedastele leiad siit: Kinkekomplektid jõuludeks.

Related Products

Sokid "Õnnetoovad sokid"
-3%
Pusade komplekt „Põhjapõdrad“ (ilma kapuutsita)
Jõuluehe Sinu soovitud fotoga
-16%
Naiste T-särk „Minul on jõulud“
Tass "Heale kolleegile"
Kinkekomplekt "Kuldsed jõulud"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Vaata kõiki

Sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäeva kingitused

Olgugi, et valentinipäev ehk sõbrapäev on Eestis alles suhteliselt uus püha, soovib enamik paaridest ja sõbrasuhetes olijatest sel päeval oma kallimat...

Loe lähemalt
Mida isale kinkida?

Mida isale kinkida?

Juba varsti on isadepäev, kui pöörame kogu tähelepanu oma kallitele isadele, vanavanematele ja ristiisadele. See on suurepärane võimalus neid tänada j...

Loe lähemalt
Mida emale kinkida?

Mida emale kinkida?

Ema on kõige kallim inimene - see, kes annab elu, kaitseb Sind lapsepõlves ja saadab eluteele. Maikuu teisel pühapäeval tänagem emasid nende armastuse...

Loe lähemalt
Kõige populaarsemad jõulukingitused

Kõige populaarsemad jõulukingitused

Jõulud on eriline püha. See on väga soe, hubane ja kodune sündmus, kui ühe laua taha istuvad sugulased ja sõbrad, kes pole üksteist ammu kohanud. Pere...

Loe lähemalt
Kingitused lihavõttepühadeks

Kingitused lihavõttepühadeks

Lihavõttepühad on tore põhjus pere ja sõprade kingitusega üllatamiseks. Kõige tavalisemad kingitused on värvitud munad ja šokolaadijänkud, kuid igaüks...

Loe lähemalt
Jaanipäeva tavad ja kingiideed

Jaanipäeva tavad ja kingiideed

Jaanipäev ei ole sugugi ainult Jaanide ja Jaanikate oodatud pidupäev. See on pidu, mida ootavad nii suured kui ka väikesed, ja kui saab nautida pikka ...

Loe lähemalt