Kõige populaarsemad jõulukingitused

Jõulud on meile, eestlastele, eriline püha. See on väga soe, hubane ja kodune sündmus, kui ühe laua taha istuvad sugulased ja sõbrad, kes pole üksteist ammu kohanud. Alati tahame silma paista lähedastele originaalseid kingitusi tehes, mille üle nad siiralt rõõmustavad ja ka kasutavad.

Tutvustame selle aasta populaarseimad kingipakkumisi:

 

Jõulukaunistused

Ilmselt on võimatu aasta suurimat püha ilma jõuluatribuutikata ettegi kujutada. Seekord oleme ette valmistanud originaalseid ja huvitavaid kingitusi, mida saab ka isikupärastada, lisades esemele nime, õnnesoovi või pildi.

 

Veel kingitusi leiad SIIT: jõuluatribuutika

 

Isikupärastatud kingitused

Kingitused, mida oma lähedastele praegusel jõuluajal teeme, on sageli isikupärastatud. Kruusid, T-särgid, fotod. Niisuguseid asju armastatakse eriti kinkida nende praktilisuse ja pika kasutusea tõttu. Kruusi saab kasutada piiramatu aja jooksul kuni purunemiseni, ning T-särgi või pusa võib kingisaaja lausa ribadeks kanda. Foto aga kaunistab ruumi mitu aastat.

Tänapäeval pole kruus enam lihtsalt kruus. Seda saab kohandada ja kujundada just täpselt sellele inimesele, keda õnnitleda tahad. Kruusid on väga erineva kujuga ja ka erinevast materjalist. Lisaks sellele saab valitud tassile väga lihtsalt kas oma loodud õnnesoovi või südamelähedase foto lisada. Loomulikult saab kingituse valida ka originaalsete valmis tasside seast.

Kingituseks sobib imehästi ka foto, mis on äratatud uuele elule. Võib tunduda, et foto on üpris banaalne ja igav kingitus, kuid tänapäeva tehnoloogiatega võib seda panna väga erinevatele esemetele. Uuele elule äratatud fotoga kingitus üllataks oma originaalsusega kindlasti paljusid kingisaajaid.

 

Veel kingitusi leiad SIIT: isikupärastatud jõulukingid

 

Kirjadega -särgid

T-särk tundub küll lihtsa kingitusena, kuid on samal ajal väga praktiline ja võib olla ülimalt originaalne. Paljude erinevate kujunduste hulgast saad valida naljakaid, lõbusaid, temaatilisi või koguni paaridele mõeldud T-särke. Samuti pakume laia valikut huvitavaid T-särke emale, isale ja isegi ülemusele.

 

Veel kingitusi leiad SIIT: T-särgid jõuludeks


Graveeritud kingitused

Graveeritud kingitused on ametlikum valik ning neid kingitakse pühade puhul erinevates ettevõtetes sageli. Firmad võivad lasta graveerida põhimõtteliselt peaaegu kõike ja ükskõik millele. Valida saab ärikinkide laia sortimendi hulgast: pastakad, erinevad hoidikud, visiitkaarditaskud ja võtmehoidjad - niisugused, mida on tore saada ja mis kinkijat kauaks meenutama jäävad. Veidi isiklikumaks kingituseks võib olla näiteks graveeringuga termotops.

 

Veel kingitusi leiad SIIT: graveeritud jõulukingitused

 

Kingitused kingisaaja soo järgi

Väga levinud on ka kingituste valimine kingisaaja soo järgi. Neile, kellel fantaasiast puudu tuleb, pakume väga laia valikut originaalseid kingitusi. Näiteks rõõmustavad naised ja neiud alati, saades kingiks originaalse vihmavarju, hoiukarbi, mõnusad soojad sussid või varrukatega pleedi hubaseks talveõhtuks. Meessoost kingisaajatele avaldavad alati muljet peomängud, jookide valamisnõud ja õllekiivrid. Neile, kes reisida armastavad, aga spetsiaalsed reisimehe kaardid, millelt saab juba külastatuid maid maha kraapida.

Veel kingitusi leiad SIIT: jõulukingid meestele

Veel kingitusi leiad SIIT: jõulukingid naistele

 

Niisiis, tänapäeval on kõiki väga lihtne originaalse kingitusega üllatada: lihtsalt mõtle oma lähedasele inimesele, mine e-poe veebisaidile ja vali kingid kodus arvuti taga istudes mugavalt välja!