Kingitused lihavõttepühadeks


Lihavõttepühad on tore põhjus pere ja sõprade kingitusega üllatamiseks. Kõige tavalisemad kingitused on värvitud munad ja šokolaadijänkud, kuid igaüks võib ise kujundada uued lihavõttepühade kingituste traditsioonid!
Siin on mõned toredad kingiideed lähedastele - esemed, mida saab kasutada kogu aasta jooksul kas või järgmiste lihavõteteni.


Lihavõttepühade kaunistused
Lihavõttepühade sümbol on muna. Kuna ilma munadeta pole ka lihavõttepühi, leiad meie tootevalikust ilusad puidust munaalused, mis sobivad suurepäraselt lauakaunistuseks. Lihavõttemunade alus „Lihavõttejänku“. Lisaks munade värvimisele on neid ka tore koksida ja veeretada, seega pakume ka munade veeretamise renne. Puidust munade veeretamise renn on vahva kingitus lähedastele: Lihavõttemunade veeretamise renn "Lihavõttehommik", Lihavõttemunade veeretamise renn "Jänkud".Lihavõttepühade kruusid
Lihavõttepühade teemaline kruus on tore kingiidee. See pakub nii praktilist kui ka silmarõõmu: naudi sellest teed või kohvi või paiguta kodusisustuses sellisesse kohta, kus selle nägemine tuju tõstab. Siit leiad meie lihavõttekruusid: Kruus "Rõõmsaid lihavõttepühi", "Hipsterite kevadpühad!", Kruus "Häid lihavõttepühi", Kruus "Kõvasid mune".Originaalsed kingitused
Rõõmusta lähedasi vaimukate ja originaalsete kingitustega. Kõige populaarsemate hulka kuuluvad näiteks: Purunematu põrkav muna, Murupeaga loomake, Kleepuv „praemuna“, Kasvata munast dinosaurus! Rohkem kingiideid leiad kategooriast: Kingitused lihavõttepühadeks.